Diisel soojuskiirgur – ülimalt ökonoomne, võimas, vaikne ja lõhnatu!

95.00 €

-Kõige energiasäästlikum – kütusekulu 2,2l tunnis (diisel)
– elektrikulu juhtplokis ja süütesüsteemis 40W;
– kiire ja tõhus soojusjaotus, soojus kandub esemetele, inimestele;
– soojuskiirgur suudab kütta kuni 248 m2;
– vaikne, kõigest 40dB
NB! Hinnale lisandub kütus. 1,5€ /l

Kategooria: .

Korduma kippuvad küsimused

Kas kiirgur on mürarikas või ajab välja haisu?

Ei – tegemist on väga vaikse, lõhnatu ja ülimalt võimsa soojendiga.

Kas kütus tuleb ka kaasa?

Kütus tuleb juurde liitrites (eelnevalt arvutatakse välja palju umbes kuluda võib) ja 1L hind on 1,5€+km

Kui palju diiselsoojuskiirgur soojendab?

Enda ümber ca 5meetrit (kui ei ole tuuline ilm) ning kui tegemist on kinnise ruumiga siis üks soojendi soendab ära ca 100m2

Soojuskiirgur on ökonoomne ja säästlik kütusepõletiga infrapunaahi. Tegemist on revolutsioonilise kütteseadmega, mis on väga efektiivne. Diislitoitel kütteseade tarbib kõigest 40W elektrienergiat põleti töös hoidmiseks. Ahjud sobivad kasutamiseks väli- ja sisetingimustes vajamata seejuures eraldi suitsutoru. Erinevalt tavalisest ventilaatoriga soojapuhurist kandub infrapunasoojus ühtlaselt kõikidesse suundadesse ja tundub meeldiv ka ahju kõrval seistes. Ahju all on vastupidavad rattad, mis teevad ahju liigutamise lihtsaks.

Võimalus on kasutada ka sigaretisüütajas saadava toitega. Vajalik on vähemalt 150W inverteri olemasolu. Seega, saate kasutada Weltem ahju ka haagistes või haagissuvilates või näiteks traktori sigaretisüütajast. Võimalik kasutada ka kohtades, kus elektrile ligipääs on limiteeritud, kasutades akut või generaatorit, luues seeläbi täiesti autonoomse küttesüsteemi.

Küttetoru sisaldab kvaliteetset kahekihilist väärismetallist katalüsaatorit, mis  koos mikroosakestega blokeerib ohtliku gaasi ja ebameeldiva lõhna. Kütteseade on ökoloogiline, kahjutu, lõhnatu. Weltem soojuskiirgur kasutab kütuse põletamisel 99,9% kütusest, millega on põlemisprotsess puhas, vaikne ja kõrge tuleohutustasemega.